PLT düşüklüğü sebebini araştırmak için doktorum elisa testi istedi

 PLT düşüklüğü sebebini araştırmak için doktorum elisa testi istedi test sonuçlarında antı cmv ıgm 0.08 antı rubella ıgm 0.44 antı toxoplazma 0,09 değerleri çıktı sizce bu sonuçlar ne anlaam geliyor?

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.