Polikist over sendrom tedavisi görüyorum. nefes darlığı çekiyordum ?

Polikist over sendrom tedavisi görüyorum. nefes darlığı çekiyordum ve D-Dimer testi yaptırdım . iki kere yüksek çıktı (ref= 0<255 ) benim değerlerim 329 ve 321 çıktı . ne yapmalıyım.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bir sağlık kuruluşuna başvurup muayene olmanızı tavsiye ederiz, nefes darlığının sebepleri araştırılmalıdır, D-Dimer birçok durumda yükselebilir..