Polikistik over hastasıyım..

olikistik over hastsıyım klomen dostinex ve ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım 6 veya aralıkda yumurtalarm döllendi adetime 2gün kala betahcg testi yaptırdım ve değerim 33.98 çıktı şuan adet günüm bidaha betahcg testi yaptırdım 96.96 çıktı hamilemiyim sizce ve ikiz olma ihtimali varmı? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimaliniz yüksek,  kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz..