Polikistik over hastasıyım 3 erken düşüğüm oldu.insülin direncim 19 , d vitaminim 8..

 Polikistik over hastasıyım 3 erken düşüğüm oldu.insülin direncim 19 , d vitaminim 8..erken düşüklerin sebebini araştırmak için ve diğer değerleri normale getirebilmek için ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji uzmanına başvurmanız ve onun önerileri ve tedavisi doğrultusunda hareket etmeniz gerekiyor.