Polistik over senduromum var. Tahlillerimden bir şey anlamadım beni aydınlatır mısınız?

Polistik over senduromum var.Adetimin 3. gününde tsh 2.173 serbest t3 3.13 serbset t4 0.98 fsh 4.67 lh 8.67 dhea-so4 333.83 estradiol(e2) 43.64 prolaktin 15.33 total testestoron 79.11 beta-hcg<1.00.. progesteron 0.97 ng/ml çıktı adetimin 20 gününde yapıldı.ultrasonda uterus mm 64*28 endometrium mm 4,2 sağ over 26*18 nfy sol over nfy douglas doğal buda adetimin 16. günü çekildi doktor bana adet düzensizliğimden dolyı yaz24/4 verdi 2ay kuyllanıp tekrar gidicem.ben normalde çoçuk istiyordum ama bana doğum kontrol hapı verdi.bir şeyde sölemedi.tahlillerimden bir şey anlamdım beni bi aydınlatırmısınız?

Tahlil.com Cevabı :

Doktorunuz gerkeni yapmış.Tedavinize devam edin ve belirttiği tarihte kontrole gidin