Premenapoz: 0 - 5,3 Postmnapoz: =- 8.3Lütfen bana sonucu söyler misiniz?

Merhaba hocam. Adet günüm 9 gün geçmesine rağmen hasta olmadım. Gebe miyim diye kan testi yaptrırdım fakat doktordan pek bir şey anlamadım. Sonuçta görduğumu yazıyorum: 0.1 mIU/mL Premenapoz: 0 - 5,3 Postmnapoz: = - 8.3 Lütfen bana sonucu söyler misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatiftir..