Progesteron hormon seviyem 8.36 çıktı. Hamilelikte risk oluşabilir mi?

Merhaba. 6+6 haftalık gebeyim doktorum progesteron hormonumun düşük olduğunu söyledi.Progesteron 8,36. İkinci gebeliğğim. Gebeliğim risk altında mı lütfen yorumar mısınız.

Tahlil.com Cevabı : Progesteron düşüklüğünde tedavi olarak hormon takviyesi kullanılabilir, doktorunuzun önerilerine uymanızı öneririz..