Progesteron sonucum 14.41 doktorum hamile olabiliceğm i soyledi randevum var cumaya yalnız regli olmak üzereyim hafif kanamam var kafam karıstı yardımcı olabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : İnanın benim de kafam karıştı.Progesteron yüksekliği olanlar hamile olabilir gibi anlamışsınız sanırım.Progesteron testi bir hamielik tanı testi değildir.Ancak eğer kanınızı yumurtlama döneminden sonra verdiyseniz, bu dönemde yani luteal faz da porgesteron değerinizin ideal olduğu ve hamile kalma potansiyeliniz olduğunu ifade etmiş sanırım doktorunuz.