Prolaktin değerim baya bir yüksek cıkmış,hamile miyim?

Beta-hCG: <0.5      0.5 - 5     mIU/mL Prolaktin:    106.04     1.9 - 25.0    ng/mL TSH:     4.07     0.34 - 5.6    uIU/mL degerlerim bunlar prolaktin değerim baya bir yüksek cıkmış,hamilemiyim yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz negatif. Hamile değilsiniz. Prolaktin yüksekliği için bir endokrinoloji uzmanına muayene olmanızda fayda var.