Prolaktin testimin sonucu 44.58 çıktı. İlaç kullandıktan sonra 0,2 çıktı. Çok mu düşük?

Merhaba, 30 yaşındayım ilk prolaktin testimin sonucu 44.58 çıktı daha sonra ilaç kullandım , ikinciye yapılan prolaktin sonucum 0.2'dir. ikinci çıkan sonucum 0.2 normal midir yoksa çok mu düşüktür saygılarımla

Tahlil.com Cevabı : Bu sefer de prolaktin çok  düşük çıkmış, bu da çok olağan değil.Doktorunuza danışmanızda yarar var.