Protrombin zamani (koagülometre ) 24.7 - Protrombin aktivitesi 36% - INR 2.28

 Anneme hemogram testi yapildi ama tam açıklamasını alamadık, yardımcı Olursanız Çok seviniriz.teşekkür ederim. Protrombin zamani (koagülometre ) 24.7 - Protrombin aktivitesi 36% - INR 2.28

Tahlil.com Cevabı : Annenizin koagulasyon test değerleri yüksek çıkmış.Kanama ve pıhtılaşma yönünden bir sorunu olabilir.Bir hematoloji uzmanına danışınız.