Rahatsızlık mide bulantısı,kusma, az süren bir ishal sonrasında

rahatsızlık mide bulantısı,kusma, az süren bir ishal sonrasında yapılan kan tahlilinde lym% 7,94 , neut # 15,6 , wbc 18,1 ve neut% 85,9 sonuçları normal değerlerden farklı çıkmıştır.diğer değerler normal sınırlar arasındadır. bu sonuç, ciddi bir durumu gösterirmi

Tahlil.com Cevabı : WBC yüksekliği genellikle bir enfeksiyon bulgusudur. Şikayetleriniz devam ederse bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışabilirsiniz.