Ramotoid faktor 30.4 cıktı sizce bu normal mi?

 Ramotoid faktor 30.4 cıktı sizce bu normal mi? Yardımcı olursanız cok sevinirim,teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : RF testiniz yüksek çıkmış.RF Romatoid faktör (RF) testi romattoid  hastalık etkeni olabilen faktörleri araştıran faydalı bir tahlil yöntemidir.Bunlar kanda tespit edilebilen spesifik antikorlardır.İnsan vücudunda RF çeşitli nedenlerle yüksek çıkabilir.RF yüksekliği nedenleri ve detaylı bilgi almak için tıklayınız.....