RBC - 2.7 HGB - 7.7 HCT - 23.5 RDWCV - 17.3 RDWSD - 64.7 EÇS - 29 Sırtımda cok agrılar oluyor?

RBC - 2.7HGB - 7.7HCT - 23.5RDWCV - 17.3RDWSD - 64.7 EÇS - 29Sırtımda cok agrılar oluyor. Hareket edemıyorum. Sadece uzandıkta rahat hıss edıyorum. Kan degerlerimde sorun mu var?

Tahlil.com Cevabı : İleri derecede bir kansızlık bulgularınız var.Bir an önce ileri tetkik ve tedavi için bir hematoloji uzmanına başvurun.