RBC – 3,52 HGB – 10,4 HCT – 31,33 MCV – 90 Hamileyim (8 aylık) yorumlar mısınız?

RBC – 3,52 HGB – 10,4 HCT – 31,33 MCV – 90 Hamileyim (8 aylık) , 29 yaşımdayım. Demir hapı kullanıyorum ama değerler yinede düşük. Risk yaratacak kadar olumsuzluk görüyor musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığınız var.Risk yaratacak kadar düşük bir değer değil.Ancak yine de gebeliğinizi takip eden doktor sizi bilgilendirmelidir