Rbc 6.14 rdw-cv 14.4 monosit 8.7 eosinifil 3.2 hocam yüksek olanlar bunlar diğerleri normal..2 ay önce hepsi normaldi bende sorun mu var acaba?
Yayın: Güncelleme: 0 yorum
Anonim Soru
Rbc 6.14rdw-cv 14.4monosit 8.7eosinifil 3.2hocam yüksek olanlar bunlar diğerleri normal..2 ay önce hepsi normaldi bende sorun mu var acaba?
Tahlil.com Cevabı
Bu haliyle yeterli parametre belirtmediğinizden net bir şey söyleyemeyiz.Ancal belirgin bir sorundan da söz edilemez
Sizin de benzer bir sorunuz mu var?
Sorunuzu 3 adımda yazıp gönderin; değerlendirmeyi güvenli hesabınızdan okuyun.
Bu soruya benzer sorular
Tüm sorularTahlil Yorumları Anonim