Ana içeriğe geç
Tahlil Yorumları CevaplandıSoru #11218

Rbc 6.14 rdw-cv 14.4 monosit 8.7 eosinifil 3.2 hocam yüksek olanlar bunlar diğerleri normal..2 ay önce hepsi normaldi bende sorun mu var acaba?

Yayın: Güncelleme: 0 yorum

Anonim Soru

 Rbc 6.14rdw-cv 14.4monosit 8.7eosinifil 3.2hocam yüksek olanlar bunlar diğerleri normal..2 ay önce hepsi normaldi bende sorun mu var acaba?

Tahlil.com Cevabı

Bu haliyle yeterli parametre belirtmediğinizden net bir şey söyleyemeyiz.Ancal belirgin bir sorundan da söz edilemez

Sizin de benzer bir sorunuz mu var?

Sorunuzu 3 adımda yazıp gönderin; değerlendirmeyi güvenli hesabınızdan okuyun.

Hemen Soru Sor · 449 TL

Bu soruya benzer sorular

Tüm sorular