Rbc 6.14 rdw-cv 14.4 monosit 8.7 eosinifil 3.2 hocam yüksek olanlar bunlar diğerleri normal..2 ay önce hepsi normaldi bende sorun mu var acaba?

 Rbc 6.14rdw-cv 14.4monosit 8.7eosinifil 3.2hocam yüksek olanlar bunlar diğerleri normal..2 ay önce hepsi normaldi bende sorun mu var acaba?

Tahlil.com Cevabı : Bu haliyle yeterli parametre belirtmediğinizden net bir şey söyleyemeyiz.Ancal belirgin bir sorundan da söz edilemez