Rbc:3,94 - hct:34,0. İki değerin sonucu bu çıktı yorumlayabilir misini? sizce ne rahatsızlığım var

merhaba, ben 2 gün önce hastaneye sürekli kusma şikayetinden gittim ve kan tahlili istediler benden. tahlil de iki değerim düşük çıktı. rbc:3,94 - hct:34,0. İki değerin sonucu bu çıktı yorumlayabilir misini? sizce ne rahatsızlığım var

Tahlil.com Cevabı : tahlil sonucunuza göre kansızlığınız var tedavi olmanızı öneririz..