RBC:3,98 HGB:11,0 HCT:32,6 ve RDW:15,7 acaba bu sonuçlara göre kansızlık var mı?

merhaba hocam kızım 5 yaşında 3 gündür baş dönmesi ve ateş oluyor dün gece acile gittik. acildeki sonuçlar bunlar. RBC:3,98 HGB:11,0 HCT:32,6 ve RDW:15,7 acab bu sonuçlar nasıl birde bu sonuçlara göre kansızlık olabilirmi. fikirlerinize ihtiyacım var saolun

Tahlil.com Cevabı : Evet kansızlık bulguları var