Rdw15,1 tsh8,222 glukoz 115 kolestrol total 247 vldl kolestrol 47 değerlendirir misiniz?

Merhaba ben 45 yaşında ve kadınım cildimde beyaz lekeler ve yorgunluk dolayısıyla tahlillerimi yaptırdım …şimdiden teşekkürler. RDW 15,1 TSH 8,222 GLUKOZ 115 KOLESTROL TOTAL 247 VLDL KOLESTROL 47

Tahlil.com Cevabı : Glukoz yüksekliği ve kolesterol yüksekliği olağan değil.Diyabet yönünden bir endokrinoloji uzmanına danışın.