Referans aralığı <1,20 olan HCG testinin sonucu 15.81 çıktı

Merhaba, ben iki gün önce yani çarşamba günü kan testi yaptırdım referans aralığı <1,20 olan HCG testinin sonucu 15.81 çıktı cuma günü yani iki gün sonra sabah biraz kanamam oldu tekrar kan testi yapıldı değer 13,96 çıktı şimdi kanamam var bu arada adetim 6 gün gecikti sizce hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olup olmadığınız ancak doktorunuz ultrasonla yaptığı muayene sonrası söylenebilir.