Referans aralığı 37 ile 145 olan demir

Referans aralığı 37 ile 145 olan demir bende 181 olarak çıktı.Sağlık ocağındaki doktor bir açıklama yapmadı.Sizce bu önemli bir durum mudur?Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Demir tedavisi alıyor veya herhangi bir multivitamin ilacı kullanıyorsanız olabilir. Bunlar yoksa bir kez daha tekrarlatmanızı öneririz. Bu kadarlık bir yükselme çok önemli değildir.