Regl dönemime 1 hafta kala yumurtlama tarihim bittiği için ilişki yaşadık boşalma olmadı ama zevk suyu gelmiştir şuan regl belirtilerini yaşıyorum. Gebe miyim?

Merhabalar, yumurtlama haftamın son gününde ilişki oldu boşalma olmadı zevk suyu gelmiştir diye ertesi gün hapı aldım sonra regl dönemime 1 hafta kala yumurtlama tarihim bittiği için ilişki yaşadık boşalma olmadı ama zevk suyu gelmiştir şuan regl belirtilerini yaşıyorum 3 gün var sizce risk nedir?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır. Gene de adet tarihinizde bir gecikme olursa gebelik testi yaptırabilirsiniz.