Regl dönemimin bitiminin ardından iki gün sonra ve hiç korunmadan ( içeri boşalma olan) bir beraberlik yaşadım sabahında ise ertesi günü hapı kullandım

Merhaba regl dönemimin bitiminin ardından iki gün sonra ve hiç korunmadan ( içeri boşalma olan) bir beraberlik yaşadım sabahında ise ertesi günü hapı kullandım.Bu durumda hamile kalma olasılığım nedir?

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün hapı bu konuda işe yarayacaktır. Tedbiren yine de adetinizde en az 1 hafta gecikme olursa tets yaptırınız.