Regl olarak hamile ola bilinirmiş. Çok az kişide olsa bile mümkünmüş?

Regl olarak hamile ola bilinirmiş. Çok az kişide olsa bile mümkünmüş. Annemde olmamış öyle. 6 ay önce boşalma olmadan, sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. 4 ay düzenli regl oldum, bir ay olmadım. Sonraki ay yine regl oldum.Hamile olma ihtimalim var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik söz konusu görünmüyor. Regl kanaması hamileliğin oluşmadığının göstergesidir. Hamileliğin oluştuğunun habercisi üstüne görme kanaması ile regl kanaması karıştırılabiliyor.