Regl olmam gerekiyordu hala olmadım. Hamile kalma ihtimalim var mı?

Merhaba hocam. Benim son adet tarihim 14 şubat. 23 şubat sürtünme yoluyla bir birliktelik yaşadım. Karşı taraf boşalmadı ama zevk sıvısı vajinama bulaşmış ola bilir. 28 günlük düzenli adet döngüm var. Çok nadiren gecikmeler olabiliyor. Normalde 14 mart regl olmam gerekiyordu hala olmadım. Hamile kalma ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. Belirttiğiniz ilişki sonrası hamilelik ihtimali bulunmamaktadır. Sürtünme yoluyla ilişkilerde zaten hamilelik riski çok düşüktür. Hele boşalma da olmadıysa bu tür bir ihtimalden söz edemeyiz.
 Vajinaya bulaşan zevk sıvısı ile de hamilelik boşalma olmadığı için mümkün değildir.Muhtemelen bir kaç güne kadar adet döngünüz gereği regl olacaksınız. Şu an strese girmenizi gerektiren bir durum bulunmuyor. Hamilelik ihtimaliniz yok. Rahat olun.