Reglden bir gun once geciktirici kullanip erteledim bu donemde sevgilimle birlikte olduk bakireyim.

Reglden bir gun once geciktirici kullanip erteledim bu donemde sevgilimle birlikte olduk bakireyim ve bosalma olmadi fakat sivi temasi oldu dort gundur ilac kulanmadim ama regl olmadim regl sokturucu kullansam bi zarari olur mu?hamilelikriskim nedir?

Tahlil.com Cevabı :

Öncelikle şunu özellikle belirtelim adet geciktirici veya regl geciktirici ilaçlar asla bir doğum kontrol aracı değildir. Bu nedenle doktor önerisi dışında kullanımı önerilmemektedir. Zaten belirttiğiniz şekildE bir ilişkide bakire olduğunuza göre ve pen*s vajinaya girmeyip boşalma da olmadığına göre hamilelik ihtimali de bulunmamaktadır.