Regli gecikmesinden dolayı gittiğim dr. yumurtam çatlamadığı için olduğunu söyledi. Yumurtanın çatlamamasının nedenleri nedir?

 Regli gecikmesinden dolayı gittiğim dr. yumurtam çatlamadığı için olduğunu söyledi. Yumurtanın çatlamamasının nedenleri nedir? tsh 1,46 referans 0,35-4,94 fsh 1,05 folliküler faz 2-10 pik dönemi 8,5-30 lüteal faz 2-10 menapoz 20-140 lh 1,27 folliküler faz 2-15 pik 12-80 lüteal faz 5-20 menapoz 2-15

Tahlil.com Cevabı : Hormon testlerinin adet döneminin hangi periyodunda olduğunu belirtmemişsiniz ancak FSH ve LH düşük görülüyor.Bu da normal değil. Bu değerlere bağlı yumurtlama ile ilgili sorun olabilir.