Reglim biteli 8-9 gün oluyor. Bu sabah kahverengi lekelenme ve hafif pembe akıntılar geldi.Hamile olabilir miyim?

Geçen ay regl oldum.Reglimin 3.gününde geciktirici kullandım ve reglim kesildi.Busırada eşimle ilişkiye girdik.Fakat ilacı 2-3 gün içinde bıraktım.Ve reglim tekrar dört gün boyunca devam etti. Reglim biteli 8-9 gün oluyor. Bu sabah kahverengi lekelenme ve hafif pembe akıntılar geldi.Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuza danışmadan geciktirici veya benzeri ilaçlar kullanmanızı doğru bulmuyoruz.Belirtiğiniz durumda hamilelik şansı bulunmuyor.