Reglimi 3 gün geçtikten sonra yaptırdığım testte beta hcg 22.37 çıktı. Doktorum bişey söylemek için çok erken olduğunu söyledi.?

Reglimi 3 gün geçtikten sonra yaptırdığım testte beta hcg 22.37 çıktı. Doktorum bişey söylemek için çok erken olduğunu söyledi. Sizin düşünceniz nedir?

Tahlil.com Cevabı : Normalde pozitif bir değer, ancak belirgin bir yükseklik de yok.Bir sonraki Beta HCG testi daha sağlıklı bilgi verecektir.