Reglimin 3,günü tahlil yaptırdım.gebe kalamadığımdan..tahlil sonuçlarımı yorumlarsanız sevinirim 34 yaşındayım

 Reglimin 3,günü tahlil yaptırdım.gebe kalamadığımdan..tahlil sonuçlarımı yorumlarsanız sevinirim 34 yaşındayım.hiç doğum yada düşük yapmadım.progesteron 0.14 ng/ml folikler faz:0,33-1,2 ng/ml luteal faz:0,72-17,8ng/ml

Tahlil.com Cevabı : Sadece progesteron değerinize bakarak gebelik potansiyeliniz ve doğurganlık hakkında fikir yürütülmaz.Zaten progesteron yumurtlama konusunda bilgi verir.Bunun için de yumurtlama sonrası verilen kan tahlili çok daha anlamlıdır.