Reglimin üstünden 8 gün geçti ve 2 gün önce beta HCG yaptırdım ve sonuç 10,75 çıktı sizce hamilemiyimdir

Tahlil.com Cevabı : Sınırda bir değer, 1O ve üstü değerler hamilelik lehinedir.Henüz çok yeni bir hamilelik olabilir.Bir kaç gün sonra yapılacak Beta HCG değerinde yükselme görülürse, hamilelik olasılığı güçlenecektir.