Reglimin üzerinden 7 gün geçti ve dün beta hcg testi yaptrıdım ve sonuç 10,75 çıktı

Reglimin üzerinden 7 gün geçti ve dün beta hcg testi yaptrıdım ve sonuç 10,75 çıktı eczaneden aldığım idrar testide pozitif çıktı hamilemiyim acaba?

Tahlil.com Cevabı : 10 ve üstü beta hcg değerleri hamilelik lehinedir.bir kaç gün sonra yapılacak beta hcg testinde değerlerin yükselmesi bu olasılığı güçlendirecektir.Ultrason muayenesi sonrası kesenin görülmesi de gebeliği kesinleştirecektir.