Romatoit faktörüm 721,sedimantasyon aralığım 39,crp normal. RF nin neden bu kadar yükseldiğine anlam veremiyorum.Sebep ne olabilir?

 Romatoit faktörüm 721,sedimantasyon aralığım 39,crp normal.RF nin neden bu kadar yükseldiğine anlam veremiyorum.Sebep ne olabilir? Bu Rf nin yüksekliği ileride beni ne gibi sağlık problemleriyle karşı karşıya bırakabiliri? Şİmdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı :  Temel olarak romatizmal durumlar ve bazı enfeksiyonlarda yüksek çıkabilir.romatoloji bölümüne danışabilirsiniz,ilave tahliller isteyebilirler