romatolojiye gıttım RF değeriö 39,2 cıktı

merhabalar. benın dız kapaklarımda 1.5yıldır şiddetli ağrılar var bundan 6 ay öncesıne kadar dız kapaklarım aşırı ağrıyordu dayanılmaz derecede sonra bı anda bu ağrı kesıldı yaklasık 6 ay kadar hıc ağrımadı dızlerım.son 1 aydırda aynı şikayetlerim devam var romatolojiye gıttım RF değeriö 39,2 cıktı

Tahlil.com Cevabı : RF yüksek çıkmış, romatizmal bir hastalığınız olabilir.