Romatolojiye yönlendirdi. Ağrı(diz arkası dahil), şişlik (yürüyünce) devam ediyor. ANA : Pozitif / 1:1000 / Homojen Granüler (Bayan/30)?

1-Dizin hemen üstünün şişmesi/ağrı sebebiyle 3 aydır farklı Ortopedi dr'larına gittik.Sürekli buz kompres önererek geri gönderdiler. En son FizikTedavi dr'na gittik,Romatolojiye yönlendirdi. Ağrı(diz arkası dahil), şişlik (yürüyünce) devam ediyor. ANA : Pozitif / 1:1000 / Homojen Granüler (Bayan/30)

Tahlil.com Cevabı : Romatizmal bir hastalık olabilir, uygun tedavisi verilecektir..