Romotoıt hastasıyım Crp1 63 sedim 74 bana nasıl bir tedavi önerirsiniz?

Romotoıt hastasıyım cok sancım var şişiyorum dizlerim bükülmüyor tahlil sonuçlarım.crp1 63 sedim 74 bana nasıl bir tedavi önerirsiniz saygılar

Tahlil.com Cevabı : Her 2 testiniz de yüksek.Ancak romatizmanızın ileri olup olmadığını gösteren ilave tahliller de yapılmalı.Tercihen bir Romatoloji uzmanına başvurmalısınız.