Rotavirüs olsa bu tahlil de belli olur muydu?

18 aylık kızımın GAİTA mikroskopisi sonucu; MİKROSKOPİ : YARI FORME SARI RENKTE MİKROSKOPİ : 1-2 LÖKOSİT 2-3 ERİTROSİT GÖRÜLDÜ DİYOR. Ne demek tir ? şimdiden teşekkür ederim.Rotavirüs olsa bu tahlil de belli olur muydu? şimdiden teşekkür eder, hayırlı akşamlar dilerim.

Tahlil.com Cevabı : Rotavirüs rutin gaita tahlilinde belli olmaz. Özellikle bakılması gerekli. Kızınız herhangi bir şikayeti yoksa tahlil sonuçlarında bir anormallik yok.