Rubella IgG Antikoru 75 IU/mL ,Varicella zoster IgG Antikoru 407 mIU/mL

Hamilelik oncesi yapilan kan testimde: Rubella IgG Antikoru 75 IU/mL Varicella zoster IgG Antikoru 407 mIU/mL Verilen degerler karsligina pozitif gorunuyor. Bu degerler asi olmam gerektigini mi olmamam gerektigini mi gosteriyor?

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerin aşıyla bir ilgisi yok. Hastalığı geçirdiğinizi gösteriyor.