Ruh halinde değişmeler var. Hamileliğin belirtisi olabilir mi?

Merhaba hocam kız arkadaşım son günlerde kendi ruh halinde değişiklik olduğunu söylüyor ayrıca yorgunluğuda var 1 hafta önce arkadan ilişkiye girmiştik acaba gebelik durumu varsa bu değişiklik belirti olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Söylediğiniz belirtiler direk hamileliğin belirtisi diyemeyiz. Adet gecikmesi yaşarsa gebelik testi yaptırmanız daha doğru sonuçlar verecektir.