Rutin hemogram yaptirdim

Merhabalar, Rutin hemogram yaptirdim, su ucu disinda diger degerlerim normal cikti. 6 aydir yasmin kullaniyorum, 1.5 aydir champix, ve 1 senedir Lustral. 29 yasindayim.Beslenmeme dikkat ederim. M.C.V. : 79,9 82 - 98 M.C.H. : 24,5 27 - 32 M.C.H.C. : 30,6 32 - 36 Tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Diğer sonuçlarınız normal ise bu değerler de normal sayılır..