Sac dokulmesi,surekli uyuma,el ve ayaklarimda isinmama gibi sikayetlerle saglik ocagina gittim tiroi

Tahlil.com Cevabı : Sac dokulmesi,surekli uyuma,el ve ayaklarimda isinmama gibi sikayetlerle saglik ocagina gittim tiroidlerim dusuk ve cok hafif bir kansizlik cikti kan ilaci kullandiktan sonra degerler duzeldi ama sikayetlerim bitmedi 2. kan tahlilinde tsh:6 ferittin:12 cikti dahiliyeye yonlendirildim bu sefer tsh:2.3 anti tpo:0.16 serbest t4:11.48 cikti degerler normal dendi fakat neden arada dusuk cikiyor