Safra kesemi aldırdım.Bu ay kontrol amaçlı tam kan tahlili yaptırdım ( sağlık ocağında) trombosit değerlerim düşük çıktı(130.000) ne tavsiye edersiniz?

Merhaba, mart ayında safra kesemi aldırdım.Bu ay kontrol amaçlı tam kan tahlili yaptırdım ( sağlık ocağında) trombosit değerlerim düşük çıktı(130.000) ne tavsiye edersiniz? Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Tahlil.com Cevabı : Trombosit değerinizde kayda değer bir düşüklük yok.