Sağ yumurtaligim da kist olduğunu söyledi

Ani kalktığımda göbeğimin sağ ve sol alt kisminda sancım oluyordu kadın doğuma gittim. Ultrasonla baktı. Sağ yumurtaligim da kist olduğunu söyledi ilaç yazdi kullandım kontrole gittim daha sonra. Yaklaşık 2-3 ay oldu. Şimdi arada sırada tekrar oluyor. Yine tekrarlar mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Tekrarlama ihtimali olabilir, başka bir nedenden de olabilir, doktora gitmenizi tavsiye ederiz..