Saglik raporu icin doktora gittim ise basladığın zaman hepatit asisi yaptir dedi doktor hepatitlerin düşük dedi ne anlama geliyor

Merhaba saglik raporu icin doktora gittim ise basladigin zaman hepatit asisi yaptir dedi doktor hepatitlerin dusuk dedi ne anlama geliyor?

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B ye karşı yok dıemek istemiş.Bu durumda Anti HBS negatiftir.