Salam, CMV Ig G mende 750 chixib, CMV Ig M ise negativdir. indi ise guman edirem ki hamileyem?

Salam, CMV Ig G mende 750 chixib, CMV Ig M ise negativdir. indi ise guman edirem ki hamileyem. Bu hamilelyi dayandirmaga bir sebeb ola bilermi?

Tahlil.com Cevabı : Azerbaycan'dan da sitemizin takip edilmesi mutlu ediyor Yazdıklarınızı anladığımız kadarıyla CMV IGG pozitif CMV IGG ise negatif Bu da hamilelikte sorun yaratmaz