SAT şubat 17 ve şu an tam 4+5 günlük hamileyim fakat dün veridğim kana göre beta hcg 4005.89 çoğul gebelik söz konusu olabilirmi?

İyi günler iyi çalışmalar, SAT şubat 17 ve şu an tam 4+5 günlük hamileyim fakat dün veridğim kana göre beta hcg 4005.89 çoğul gebelik söz konusu olabilirmi? olası yüzdesi nedir şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Gebeliğin durumu ve sayısi ile ilgili en doğru bilgiyi ultrason muayenesi verecektir.Beta HCG değerlerine çok kafa yormayın.