Saygı değer hocam öncelikle verdığınız hizmet çok iyi teşekkur ederim. Soruma gelince ...

Saygı değer hocam öncelikle verdığınız hizmet çok iyi teşekkur ederim. Soruma gelince süpheli bir ilişki yasadım ve 2.5 ay sonra bugun test yaptırdım tam sonucu detaylı bılmesemde doktor 0.231 negatif dedi. bu deger normal mıdır 6. ayda yıne yaptırcam da bunu yorumlamanızı ıstedım. saygılarımla...

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatiftir, 6. ayda tekrarlamayı unutmayın..