Sayın hocam, ldh 224 çıktı. ama sonuç listesinde normal değerlerin yükseği 220 olarak belirlenmiş. bu konuda standart yok mu?

Sayın hocam, ldh 224 çıktı. ama sonuç listesinde normal değerlerin yükseği 220 olarak belirlenmiş. bu konuda standart yok mu? interlette 240 olarak belirtilmiş.

Tahlil.com Cevabı : Ciddi bir sorun görünmüyor, 1-2 ay sonra tekrarlatmanızı öneririz..