Sayın Hocam,Annemin (Yaş 55)kan ve İdrar Tahliliniyorumlar mısınız..

Sayın Hocam,Annemin (Yaş 55)kan ve İdrar Tahlilinde,BUN 11,Kreatinin 0,86,Trigliserid 153,Kolestrol 265,HDL kolestrol 53,LDL kolstrl 181,Non HDL kol. 212,Aseton,keton,nitrit negatif,Lökosit esteraz +++,Densite 1030,Askorbik asit +,Eritrosit 3,Lökosit 67,Yassı epitel 16'dır.Yorumunuz için teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : İdrarda enfeksiyon ihtimali yüksek idrar kültürü yaptırmanızı ve tedavi olmasını öneririz..