Sedimantasyon degeri çok yüksek 66 bunun sebebi ne olabilir tehlikeli bi durummu lütfen ilgilenirseniz sevinirim

merhabalar bugün dahilye de anneme kan testi yaptrdk azönce baktm sedimantasyon degeri çok yüksek 66 bunun sebebi ne olabilir tehlikeli bi durummu lütfen ilgilenirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Birçok nedenden sedim yükselebilir, enfeksiyonlar, enflamasyonlar, kansızlık, vb. araştırılması gereklidir..